ÜCRETSİZ YURT YÖNETİM OTOMASYONU

Yurt Yönetim Otomasyonu

Öztek Yazılım tarafından hazırlanan online yurt yönetim programımızla, Ülkemizdeki tüm yurt, apart ve öğrenci takibi yapan tüm kuruluşların her yerden ulaşabilecekleri bir sistem hedefledik. Programımız bir yurdun ihtiyaç duyabileceği tüm modülleri kapsar. Yurdunuzun mali işlemlerini, öğrenci işlemlerini, personel işlemlerini kolayca yönetebilirsiniz. Sizlerin beklentileriniz doğrultusunda sürekli güncellenen programımız, Çağrı merkezimiz aracılığı ile teknik destekte sağlamaktadır. Bu Destek ücretsizdir.

Üyelik Neden Ücretsiz ?

Firmamız bir çok sektörde ücretsiz , yazılım hizmeti sunmaktadır. Bu yazılımları ücretsiz yapmaktaki amacımız öncelikle reklamımızı yapmak, ismimizi duyurmak ve toplumsal fayda sağlayan projelerde yer almaktır. İkinci planda ise sistemde bulunan sms kullanımları zorunlu olmamak ile beraber Kullanılmak istendiğinde ücrete tabidir. Sistem sms kullanılmadan düzgün olarak çalışmaktadır.SMS KULLANIMI ZORUNLU DEĞİLDİR.Sadece dönemsel bilgilendirmeler ve duyuruları sms kanalı ile yapmak istediğinizde ücrete tabidir. Firmamız Btk'dan lisanslı olup, aracısız işlem yaptığınız için sms fiyatlarımızda çok uygundur.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Üye olmak için izlemeniz gereken adımlar aşağıda resim ile anlatılmıştır.Lütfen kayıt olurken Cep telefonunuz doğru giriniz. Kullanıcı adı ve şifre bilgileri kayıtlı telefonunuza gelecektir.

Önce ücretsiz üye ol düğmesine basınız.
Önce ücretsiz üye ol düğmesine basınız.
Önce ücretsiz üye ol düğmesine basınız.
Önce ücretsiz üye ol düğmesine basınız.
PROGRAM BİLGİLERİ
DESTEK
ÜCRETSİZ
ALTYAPI
PC BULUT
SÜRÜM
OYT-101
FİYAT
ÜCRETSİZ

Bize Ulaşın  (0380) 544 3 544