Öztek Haberleşme Tic. San.Ltd. Sti.

ÖZTEK TOPLU SMS LOGOLU RESİM

Firmamız Öztek, bilgisayar ve yazılım alanlarda faaliyet göstermek için 2006 yılında kurulmuş, 3 yıl bilgisayar bakım ve yazılım hizmeti verdikten sonra online yazılımlar ve telekominikasyon alanlarında faaliyet göstermeye başlamış, bu alanlarda branşlaşmış , üst düzey yetki ve lisansları alarak bu geniş faaliyet alanlarında yatırımlar yapmış , ve öncü firmalardan biri olmuştur.

İnşaat, Hayvancılık vb. bir Çok farklı alanlarda faaliyetlerini sürdüren firmamız, ana faaliyet alnında ar-ge ve yatırım hizmetlerini artırarak, Öztek Haberleşme Tic. San. Ltd. Şti olarak şirketleşirken diğer faaliyet alanlarında ki hizmetlerini de büyütürek başarı ile sürdürmektedir.

Firmamız, Öztek Haberleşme Tic. San. Ltd. Şti. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Telefon Hizmetleri ve İnternet Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı alarak sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Öztek, Aldığı Yetki ve Lisanslar desteği ile tüm GSM operatörleri ile birebir anlaşmalar yaparak tüm GSM operatörlerinin santrallerine doğrudan bağlanmıştır.

Yine internet hizmetleri için dağıtım anlaşmaları yaparak yerel ve ulusal internet dağıtımı hizmetleri vermeyede başlamış, Wifi İnternet dağıtımında Bölgenin öncü kuruluşu olurken , ulusal internet dağıtımında da etkisini artırmaya başlamıştır.

TÜM GSM OPERATÖRLERİNE DİREKT BAĞLIYIZ


Öztek haberleşme tüm gsm operatörlerine direkt bağlıdır, sizlere sunduğu hizmetlerde aracı kurumlar yoktur. Bu nedenle fiyatlarımız hep ekonomik ve hizmet kalitemiz hep yüksektir.

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUMUNDAN LİSANSLIYIZ


Bilgi Teknolojileri Kurumundan Sabit telefon hizmetleri ve internet hizmetleri işletme izin belgemiz ve ISS belgemiz var. Tüm işlemlerimiz sizlere daha güvenli hizmet verebilmek adına Devlet tarafından denetlenir.

ÖZTEK HABERLEŞME KENDİ ALT YAPISINI KULLANIR

Sahip olduğu Geniş bant bağlantılar sayesinde tüm hizmetlerini kendi suncularından verir, ve kendi yazılımlarını kullanır. Verdiği hizmetlerde kullanılan tüm alt yapıyı kendi bilgi birikimi ve birebir müşteri istekleri doğrultusunda oluşturmuştur.

REKLAMIMIZ : ÜCRETSİZ SEKTÖREL YAZILIMLARDIR

Öztek haberleşme reklam politikasını da müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Arge bölümü tarafından sunulan ücretsiz yazılımlar ile toplumsal fayda üretirken bir çok sektörde kullanabileceğiniz bu yazılımlar ÖZTEK müşterisi olsun olmasın sürekli güncellenir ve size özel çözümler sağlar.

Bize Ulaşın  (0380) 544 3 544